1 wielki powód, dlaczego to biuro tłumaczeń powinno przetłumaczyć Twoją receptę!

biuro tlumaczen <a target=Lingonika ” width=”300″ height=”200″ />Przebywasz chwilowo za granicą i dostałaś właśnie receptę, na którą długo czekałaś. Tłumaczysz ją po swojemu, wspomagasz się Internetem. Nie myślisz o tym, aby biuro tłumaczeń From-To się nią zajęło…

Orientujesz się, że musisz kupić lek za 20$, jednak na forach piszą, że można kupić zamiennik i to bez recepty o ponad połowę taniej. Zapamiętujesz nazwę i idziesz do apteki po właśnie ten tańszy lek. Po podaniu nazwy farmaceuta dziwnie na Ciebie patrzy, ale dalej realizuje Twoją prośbę. Jednak po chwili, pyta się czy naprawdę chodziło Ci o ten lek, potakująco kiwasz głową. Ten jednak ponownie się upewnia i prosi, abyś pokazała mu receptę; podajesz mu ją. Robi wielkie oczy i powoli Ci tłumaczy, że na rynku są dwa różne leki, ale o podobnej nazwie. Właśnie chciałaś kupić lek przeciwko arytmii serca, a miałaś kupić lek na obniżenie ciśnienia.

Cudem uniknęłaś dużych problemów zdrowotnych. Zaoszczędziłaś na tłumaczeniu farmaceutycznym, ale mogłaś zapłacić większą cenę – swoje zdrowie. Pomyśl, czy warto było nie wysyłać recepty do biura tłumaczeń? Jakim kosztem zapłaciłabyś za swoją oszczędność? To na szczęście jest tylko historyjka, ale pomyśl, jak bardzo realistyczna. Biuro tłumaczeń Lingonika specjalizuje się także w szybkich tłumaczeniach, jeśli niezwykle zależy Tobie na czasie. Jednak zazwyczaj wizyta u lekarza jest zaplanowana. Dlatego umów się z nami i powiedz, kiedy idziesz do specjalisty i co będzie do tłumaczenia. My specjalnie dla Ciebie przygotujemy się tak, abyś mogła w miarę możliwości szybko zapoznać się z treścią recepty.

Zaufaj specjalistom z biura tłumaczeń Lingonika i skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni tłumacze szybko i w 100% skutecznie zaopiekują się Twoim tekstem.


Tłumaczenia stron internetowych oraz tłumaczenia medyczne i prawnicze!

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz!