Tłumaczenia pisemne

tłumaczenia pisemne fromtotlumaczenia

Od wielu lat oferujemy tłumaczenia pisemne obejmujące prawie wszystkie języki świata. W tym czasie udało nam się stworzyć doświadczony zespół tłumaczy, korektorów i nowoczesny system obsługi, który jest w stanie sprostać współczesnym wymaganiom oraz optymalnie dobrać tłumaczy do tematyki i warunków zleceń. Każde tłumaczenie jest traktowane przez nas indywidualnie! Jako firma dynamiczna i nowoczesna, chętnie korzystamy z dobrodziejstw techniki. Wypracowaliśmy wysoki poziom naszych usług za przystępną cenę.
Proces zamawiania jest bardzo prosty, wystarczy wysłać wiadomość na nasz adres e-mail podając informacje dotyczące zlecenia. Oferujemy dogodne systemy płatności, a wycena zawsze jest niezobowiązująca oraz nie wiążąca się z żadnym kosztem.

Tłumaczenia pisemne

Wszyscy nasi tłumacze korzystają z komputerów i narzędzi tłumaczeniowych (CAT), w tym również z najnowszych technologii opartych na pracy w chmurze. Dzięki temu możemy gwarantować zachowanie spójności terminologii. Posługujemy się także programami do kontroli jakości, którą przeprowadza się na każdym etapie pracy – i podczas tłumaczenia, i po nim.

Tłumaczenia ekspresowe –  zależy Państwu na czasie?

W biznesie i w życiu codziennym zdarzają się sytuacje, gdy tłumaczenie potrzebne jest „na wczoraj”, na przykład należy zdążyć złożyć wniosek przetargowy, ofertę, dokumenty dla prawnika czy do sądu…
Tłumaczenia ekspresowe pisemne nawet w godzinę, a najpóźniej na rano następnego dnia. Wykonujemy także tłumaczenia przez weekend, tak by w poniedziałek mogli Państwo rozpocząć dzień z gotowymi, przetłumaczonymi materiałami. Prosimy skontaktować się z nami i zapytać o szczegóły.

Pozostałe wykonywane usługi: