Opinie

Lingonika  ma niezwykle profesjonalne podejście do klienta. Zapewnia wysoką jakość wykonywanych tłumaczeń (w tym przypadku audiowizualnych), nieprzeciętną szybkość reakcji na zapytanie i elastyczność, jeśli chodzi o formułę kontaktu – a to tylko kilka z wielu pozytywnych elementów współpracy! Jestem niezmiernie zadowolona, że zlecone tłumaczenia wykonane zostały tak perfekcyjnie. Bardzo gorąco polecam współpracę z firmą Lingonika!

Magdalena Kotowska, Business Development Director, NU Horizons Sp. z o.o.

http://www.nuhorizons.pl

 

Biuro tłumaczeń Lingonika od wielu lat jest naszym zaufanym partnerem biznesowym. Wiemy, że w każdej sytuacji możemy liczyć na szybkość i profesjonalizm, a nasze interesy są w pełni zabezpieczone.

Paweł Szonecki, Communications Lead w People Sp. z o.o.

Pełna profeska na każdym etapie zlecenia. Z firmą Lingonika zetknąłem się w 2015 roku, szukając tłumacza wyniku rezonansu magnetycznego kręgosłupa z języka polskiego na język niemiecki. Wszystko załatwiliśmy online, a profesjonalne podejście oraz elastyczność oferty mile mnie zaskoczyły. Gdy rok później ponownie pojawiła się potrzeba wykonania tłumaczenia, już wiedziałem, komu je powierzyć. I znowu zostałem pokonany profesjonalnym, rzeczowym podejściem do moich potrzeb. W 2017 roku już bez najmniejszych wątpliwości powierzyłem firmie Lingonika tłumaczenie z języka słowackiego na język polski kolejnych dokumentów. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Zbigniew Nowak, Spółdzielca NFD

https://www.nfd.sk/pl

Godni polecenia. Zawsze miła i profesjonalna obsługa, wysoki poziom świadczonych usług, terminowość i rzetelność. Serdecznie polecamy biuro tłumaczeń Lingonika jako partnera w biznesie.

Tomasz Kaul, Tyczka Polska sp. z o.o.

http://www.tyczka.pl

W naszej marce stawiamy na jakość i dopasowanie do potrzeb, tego samego szukamy u naszych partnerów. Biuro tłumaczeń Lingonika to nie tylko językowi eksperci, to cały zespół osób, który wie jak w partnerski sposób zaopiekować się klientem, cierpliwie tłumacząc językowe zawiłości, sprawnie odpowiadający na każde nadesłane zapytanie i prośbę, a przy tym dbający o najwyższą jakość tłumaczeń dopasowanych do branży. Gorąco polecamy i z pewnością do Państwa wrócimy

Natalia Styrna, Specjalista ds. Marketingu firmy Barwa

Jako klient, szczerze polecam biuro tłumaczeń Lingonika. Zarówno ja jak i osoby, którym polecałem tę agencję, najbardziej cenią utrzymanie sensu całego przekazu w kontekście do tłumaczonych sytuacji jak i dotrzymywanie terminów, czasem napiętych. Jeśli szukasz biura, któremu zlecisz tłumaczenie w dowolnym języku i chcesz mieć po prostu spokój, to skontaktuj się z Lingoniką.

Adam Grzesik, Inspirator i Trener

http://adamgrzesik.pl

W biznesie liczy się dla mnie szybkość działania. Wysyłając zlecenie do biura Lingonika myślałem, że odpowiedział mi autoresponder. Tekst został ekspresowo przetłumaczony. Cenię sobie współpracę z agencją tłumaczeń Lingonika Ltd., ponieważ wierzę, że należy „kupować lokalnie, a działać globalnie”, a bez wsparcia profesjonalnego biura tłumaczeń nie da się zaistnieć na międzynarodowym rynku. Po zleceniu kilkunastu zadań mogę powiedzieć, że Lingonika ani razu mnie nie zawiodła.

Wojciech Bizub, właściciel agencji e-marketingowej WBIZNES

Jesteśmy firmą zajmująca się produkcją rustykalnych artykułów dekoracyjnych. Działania firmy Lingonika,  obejmujące kompletne tłumaczenie naszej strony internetowej, pozwoliły nam otworzyć się na nowych odbiorców naszych produktów.  Na uwagę zasługuje pełna terminowość, bezproblemowy kontakt oraz wysoki poziom świadczonych usług (tłumaczenia opisów branżowych). W związku z powyższym polecamy biuro Lingonika LTD jako solidnego partnera biznesowego do wieloletniej współpracy.

 

 

Profesjonalne wykonanie projektu tłumaczenia, transkrypcji oraz edycji pliku video. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie projektu, szybki czas realizacji. Polecam firmę Lingonika wszystkim szukającym prawdziwego partnera w biznesie.

Zapraszamy do zapoznania się również zakładką Jakość.